About the author

Related Articles

12 Comments

 1. 2

  قریب آشنا

  سلام به آقای دهیار
  دراین گزارش خیلی از واقعیتها را رو شده،
  ۱- مشخص شده کارفرهنگی تاثیرگذاری برای کل روستا انجام نشده
  ۲- همه پروژه ها هم که آقای …. به عنوان شخص اول و آخر بوده است.
  ۳- در نامگذاری کوچه هم که معلوم نیست این هیئت نامگذاری که بوده و مسلما دوباره اقای … زحمت کشیده اند و یک کوچه به نام امام زمان ثبت نشده است.یا کوچه منزل مرحوم حیاتی به آقای شیخ ملکی ثبت شده و نمیدانیم چه ارتباطی با هم دیگه داره.
  خداوکیلی خودتون قضاوت کنید. بنده به دهیار محترم پیشنهاد میدهم آخرت خود را به دنیای پست نفروشد و مراقب اعمال و گفتار خود باشد. یاعلی

  Reply
 2. 3

  mahdi rezaee

  پیشنهاد می کنم همون طور که قبلا هم به آقای دهیار گفته شده،خیابان شاهزاده طهماسب(ع) به خیابان ولی عصر(عج)تغییر نام دهید.چون در GPS هم این خیابان به نام”خیابان ولی عصر(عج)”شناخته می شود.و جایی دیگر را به نام ان بزرگوار درج کنید.

  Reply
 3. 4

  همشهری

  باسلام خدمت دهیار محترم
  ازاینکه گزارش کارهای انجام شده را دادید خیلی متشکرم
  اگر هیات وشورا ودهیار قبلی وهمه مسولین روستا گزارشات خود را ارایه می کردند خیلی خوب بود .
  اقای اکبریان اگر با کمک شورا .جهاد .سازمان اب .سلخ ها.بند. ولوله کشی یا سیمانکردن جوی قنات خسرواباد که همه مردم روستا از ان بهره می برند پیگیری وانجام میشدخیلی ممنون میشدیم در این مورد هم کارشناسان جهاد بازدید کرده که اقای خاموشی وابولفضل احسن زاده پی گیر ودر جریان هستند. همچنین جنابعالی هم پیگیر کار بوده اید وانشاءالله به مرحله انجام باکمک مسولین کاشان وشوراومردم خواهید رساند.

  Reply
 4. 5

  هم وطن

  برادر قریب اشنا
  قضاوت اصلی از ان خدا است
  شما درزمان شوراهای قبلی ودهیاری قبلی این پیشنهادرا می دادی. یاعلی

  Reply
 5. 6

  وادقانی -ر

  خیلی از دهیار متشکرم
  امیدوارم با کمک شورای جدید ومردم ومسولین مشکل قنات خسرواباد را حل کند.

  Reply
 6. 7

  روح الله مصلحي

  اول اینکه باید از زحماتی که دهیاری کشیدند تشکر کنم
  بعد باید بگویم که با چه استدلالی اسفالتی که به کل ده باید اختصاص داده میشد با فکری که همه به ان ایراد گرفتند مسیر نخل فقط اسفالت شد و اینکه چرا بلافاصله بعد از اتمام گاز کشی و اب کشی این کار صورت نگرفت که همه اسفالت ده خراب شود
  در ساخت استخر دهنوی چرا مهندسی ساخته نشده

  Reply
 7. 8

  روح الله مصلحي

  لا اقل زباله ها رو تفکیک کنید یه درامدی داشته باشه دهیاری

  Reply
 8. 9

  تنها

  سلام
  بیشتر این اقدامات قبل از دهیاری آقای اکبریان صورت گرفته است من جمله دریافت بودجه اولیه خانه عالم ایجاد دفتر پست بانک و……… ثبت کارها به نام خود بسیار آسان است.;D;D

  Reply
 9. 10

  وادقاني -ر

  از زحمات اقاي دهيار بسيار متشكرم
  ما وادقاني ها هنوز ياد نگرفته ايم اگر كسي كاري براي روستا انجام مي دهد تشويق كنيم هميشه دنبال تضعيف ديگران هستيم؟همبستگي در روستاهاي اطراف را ببينيم.

  Reply
 10. 11

  قریب آشنا

  سلام بر دوستم همشهری
  خذمت شما عرض کنم که انگار شما هم مثل من زیاد در روستای وادقان رفت و آمد ندارید. ولی من سعی دارم با اینکه زیاد رفت و آمد نداشته باشم مسائل روزه مره آن جا را پیگیری و تحلیل نمایم.
  متاسفانه در روستای وادقان که پر از استعدادهای فراوان، هنوز عده ای هستند که دوست دارند مسائل تفرقه ای در روستا وجود داشته باشد و مردم را نسبت به این قضیه حساس کنند. و متاسفانه مردم عادی نیز که تعدادشان هم کم نیست بدون تفکر دنبال رو این تفکر می شوند.
  موقعی که روستا را با روستاهای دیگر مقایسه میکنیم فقط از تمام وجود باید آه کشید و افسوس خورد.من از شما دوست عزیز که مطمئنم اهل خرد و فکر و تدبیر هستید به سوالاتم فکر کنید؟
  ۱- چرا جریانات روستا همیشه یکطرفه است؟
  ۲- چرا نمی خواهیم از تمامی نظرات استفاده کنیم؟ مگر فقط روستای وادقان به مسجد ختم میشود ؟ایا انسان های خردمند دیگر وجود ندارند.(بنده خودم عضو هیئت حضرت ابوالفضلم)
  ۳- چرا همیشه سعی میکنیم از نظرات احساسی و شیطانی خود در تصمیم گیری های روستا دفاع نموده و به اصطلاح خودمان اونطرفی ها را اذیت کنیم؟
  ۴- چرا دهیار روستا احترام به همه نظرات نمی گذارد ؟
  ۵- چرا دهیار برای گزارش دهی فقط در مسجد حاضر می شود؟
  ۶- چرا یک عده ای که منافع خودشان در گرو حضور آقای اکبریان دهیار محترم هستند حمایت می کنند؟
  ۷- چرا دهیار متعلق به همه روستا نیست؟
  ۸- چرا نمی خواهیم از تمامی ظرفیتها در حل مشکلات روستا استفاده کنیم؟
  ۹- چرا نباید روستای متمدن ما دارای بهترین امکانات باشد؟
  ۱۰- چرا باید هر تصمیمی که یک عده ای که همه ما آنها را میشناسیم می خواهند میگیرند و هیچ کس اجازه حرف زدن ندارد.
  دوست عزیر بنده خیلی از مسائل را واقع بینانه می گویم نه اینکه احساسی بگویم. وقتی در روستایی تفکر مبارزه با نام مهدی و صاحب اصلی این جهان حضرت صاحب الزمان است که بهترین مکان از روستا باید متبرک به نام آن عزیر باشد ولی به دلایل بسیار زشت و دور از انسانیت ، چه اتفاقی در حال رخ دادن است. مطمئن باش خدا سمیع و بصیر و آکاه است.

  Reply
 11. 12

  وادقانی -ع

  باتشکر از دهیار محترم
  میدانیم هزینه اسفالت خیلی خیلی بالا است وبودجه کلانی میخواهد وانجام این کار کمک مردم وکمک مسولین را میخواهد.
  اگر کسانی که در بازار اصلی تهران وبازار اهن تهران وسایر بازارهای تهران هستند کمک میکردند که برخی در کارهای عمومی کمک کرده اند اگر بقیه هم کمک میکردند روستا را از جهت اسفالت وبقیه موارد اباد میشد. برخی مردم واقعا پول اسفالت در خانه خود را ندارند وبرخی که پولدار هستند حاضر نیستند پول اسفالت در خانه خود را بدهند.

  Reply

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2014 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team