About the author

Related Articles

5 Comments

 1. 1

  علی

  این قسمت از نوشته مقاله اصلی از ابتدای یادداشت افتاده لطفا اصلاح نمایید
  «۲۰اکتبر ۲۰۱۰ ـ ۲۸ مهرماه ـ از طرف سازمان ملل به عنوان روز جهانی آمار نام‌گذاری شده‌است. نام‌گذاری روزها با موضوعات خاص، سنتی است که هم در سطح ملی و هم در سطح بين‌المللي مرسوم ‌است.»

  Reply
 2. 2

  علی مصلحی

  در اهیمیت «آمار» به همین اندازه میتوان بسنده کردکه در انتخابات اخیر ریاست جمهوری ایران هریک از نامزدهای این پست بارها وبارها به آمار مستند شدند و در اهمیت «درستکاری» آن و تاسفی که باید بابت آن درباره وضعیت نامناسب ثبت آمار و اطلاعات لازم که از مقدمات اصلی و بستر سازی توسعه میباشد, باید به تناقض های شدید بین آمارهای اعلام شده رسمی و واقعیات جامعه از یکطرف و فاصله آشکار بین آمارهای تهیه و اعلام شده دولتی از یکطرف و از طرف نهادهای مستقل بین المللی از طرف دیگر اشاره نمود.با توجه به آنکه جامعه ایرانی تا رسیدن به استانداردهای لازم برای توسعه و دستیابی به زیر ساختهای لازم آن از جمله «آمار» راه درازی در پیش دارد و رسیدن به آن جایگاه تلاش تمام دست اندرکاران امر را طلب می کند بر خود لازم می دانم از تلاش کارشناس بزرگوار و دوست صمیمی در تهیه و انتشار این مقاله تشکر کنم.

  Reply
 3. 3

  روح الله عسکری

  ممنون از علی عزیز اصلاحات انجام شد

  Reply
 4. 4

  محمود نظری

  ضمن تشكر از آقاي حاجي زاده،با خواندن اين مطلب مرا ياد موضوعي انداخت و آن اينكه جاي مرحوم پدرش ( مرحوم محمدعلي حاجي‌زاده) بسيار خالي تا شاهد اين روز باشد.فراموش نمي كنم كه زماني اخوي بزرگ آقاي حاجي‌زاده( محمد صادق) در حسينيه قرآن مي‌خواند، آن مرحوم كه در بيرون حسينيه بود در حالي بسيار خوشحال بود، به پدرم گفت مي‌داني چه كسي است قرآن مي خواند. پدرم گفت نمي دانم. آن مرحوم به پدرم گفت محمد صادق است كه قرآن و مي خواند. از آنجا كه مرحوم حاج علي حاجي زاده معرف به حاج علي مشهدي از قاريان قديمي وادقان (و از پدر بزگان آن مرحوم و پدر من بود) به پدرم گفت بالاخره محمد صادق نيز از نواده‌گان مرحوم حاجي علي مي‌باشند و از او ارث مي‌برند.

  Reply
 5. 5

  محمود

  نمی دانم چراهرگاه نام امار را میشنوم ناخداگاه یاد دروغ های احمدی نزاد می افتم

  Reply

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2014 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team